Galerie zdjęć  

   
X Warsztaty Kosztorysowe  - Zakopane 2016
X Warsztaty Kosztorysowe - Zakopane 2016
   
standardyII
   
25 konferencja w Ciechocinku - październik 2019
Ciech 2019 info 695x330
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
   

Zebranie-wycieczka członków Oddziału SKB - Warszawa - 16 września 2017

Szanowna Koleżanko i Kolego,

Zarząd Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych zaprasza do udziału w wycieczce technicznej do Muzeum Katyńskiego - Oddziału Martyrologicznego Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej.
Oddana do użytkowania w 2015 roku nowa siedziba Muzeum Katyńskiego to pierwsza w świecie placówka martyrologiczno–muzealno–badawcza dokumentująca zbrodnię katyńską, popełnioną na 22 tysiącach jeńców i więźniów polskich przetrzymywanych w latach 1939–1940 w sowieckich obozach i więzieniach. Stanowi także jedyną w skali globalnej ekspozycję, będącą swoistym dowodem zbrodni i upamiętniającą martyrologię oficerów rodzimej armii.
Wycieczka pozwoli poszerzyć wiedzę historyczną jak również poznać historię oraz techniczne zagadnienia i problemy związane z adaptacją części zabytkowej Cytadeli Warszawskiej na nową siedzibę Muzeum. Oprócz przewodnika zapewniającego profesjonalne przedstawienie ekspozycji muzealnej, w wycieczce udział weźmie członek naszego Stowarzyszenia - inżynier, który brał udział w pracach projektowych i budowlanych obiektu i podzieli się doświadczeniami z realizacji tej nietypowej inwestycji.
Wycieczka odbędzie się w dniu 16 września 2017 roku (sobota) o godzinie 11.00. Zbiórka uczestników w Bramie Nowomiejskiej prowadzącej do Cytadeli Warszawskiej, przy ul. Jana Jeziorańskiego 4 (od strony Starego Miasta) w godzinach 10.45-11.00. Przed bramą Muzeum znajduje się bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Czas zwiedzania ekspozycji - około 3 godzin. Zwiedzanie Muzeum Katyńskiego jest bezpłatne.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 11 września 2017 roku.
Zgłoszenia telefoniczne: Hanna Pokulniewicz: 603 192 208 lub e-mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszam na zebranie.

Balbina Kacprzyk
   

1 % dla ...  

   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych