Galerie zdjęć  

   
Konferencja SKB - 2017 rok
Konferencja SKB - 2017 rok
   

Członkowie SKB  

   
standardyII
   
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
   

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych

30-lecie firmy "Promocja"

prom-1Przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w uroczystościach jubileuszu 30-lecia firmy „Promocja” członka wspierającego SKB - – wydawcy systemu informatorów cenowych dla budownictwa SEKOCENBUD.

Składamy serdeczne gratulacje!

pdfList gratulacyjny
pdfDyplom dla SKB
prom-2

Ranking Biur Kosztorysowych

Szanowni Państwo – właściciele biur kosztorysowania budowlanego!

Już po raz 18-ty Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych „Promocja” wydawca informacji i biuletynów o cenach w budownictwie SEKOCENBUD zaprasza do udziału w corocznym Rankingu Biur Kosztorysowych. Znaczenie tego konkursu trudno przecenić – jego wyniki są obserwowane przez inwestorów, wykonawców robót jak i projektantów. Jak wynika z naszego doświadczenia, dla zamawiających usługi kosztorysowe, firma biorąca udział w Rankingu zyskuje dodatkowy atut rzetelności i wiarygodności. Dlatego prezentacja każdej z firm uczestniczącej w rankingu jest tak ważna dla jej dalszej działalności.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie http://www.sekocenbud.pl/index.php?id=326#1040

Zapraszamy na szkolenie dla kandydatów na Rzeczoznawcę Kosztorysowego SKB

Informujemy, że trwa nabór chętnych na kurs dla kandydatów na Rzeczoznawcę Kosztorysowego SKB, który odbędzie się w maju 2015 r.
Sesje w dniach: I – 16 i 17.05.15, II- 23 i 24.05.15, III – 30 i 31.05.15
Lokalizacja: ul. Olesińska 21,
Są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy do składania dokumentów i przesłania zgłoszenia.
Dodatkowe informacje: biuro zarządu p. Beata Wilczyńska, tel. 22 826 15 67, kierownik kursu: Jerzy Frąckowiak

Jubileusz i konferencja Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych

Obchody jubileuszowe
Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. Główna uroczystość związana z obchodami jubileuszowymi odbyła się 19 marca br w hotelu Lord w Warszawie z udziałem wielu zaproszonych gości - członków założycieli i zasłużonych członków Stowarzyszenia oraz przedstawicieli członków wspierających - firm: Athenasoft, Chandney Software, Datacomp, Orgbud-Serwis, OWEOB Promocja, WACETOB, a także zaprzyjaźnionych i współpracujących organizacji - Izby Projektowania Budowlanego, Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy oraz mediów - miesięcznika Builder, kwartalnika Buduj z Głową oraz Budownictwo i Prawo.

Czytaj więcej...

Zaproszenie dla firm szkoleniowych

Zapraszamy firmy szkoleniowe do współpracy w zakresie szkoleń z kosztorysowania robót budowlanych – szczegóły tel. 22 826 15 67 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ranking biur kosztorysowych

RBK 2016Szanowni Państwo – właściciele biur kosztorysowania budowlanego!
W tym roku, już po raz dziewiętnasty zapraszamy Was do udziału w Rankingu Biur Kosztorysowych. Zawód kosztorysant wobec coraz większych oczekiwań rynku,
w szczególności w obszarze zamówień publicznych zyskuje na swej wartości. Kosztorysant to już nie tylko dobry program do kosztorysowania, ale doświadczenie i bogata wiedza techniczna, ekonomiczna i prawna.
Warto o tym mówić i właśnie Ranking daje taką możliwość i jest dowodem wciąż rozwijającego się rynku usług kosztorysowych.
Jak wskazują lata doświadczeń (już 18 lat) wyniki RBK są obserwowane zarówno przez inwestorów, jak i wykonawców robót oraz projektantów. To najważniejsze grupy zamawiających usługi kosztorysowe. Zatem uczestnictwo każdej z firm jest okazją do zaprezentowania swojego dorobku i potencjału.
Szczegółowe informacje i ankieta na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja w zakładce Ranking Biur Kosztorysowych.
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych