Galerie zdjęć  

   
Walne Zgromadzenie SKB 2015
Walne Zgromadzenie SKB 2015
   
Uwaga !!!
Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski w dniach 06-10.04.2020 roku biuro SKB będzie pracować zdalnie. Szczególy na stronie głównej poniżej.


Drodzy Państwo,

Szanowna Koleżanko,
Szanowny Kolego,

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników oraz zaproszonych gości, ze względu na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski, Zarząd SKB w dniu 11 marca 2020 roku podjął jednogłośnie uchwałę o przeniesieniu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Delegatów i Członków, obchodów jubileuszu 25-lecia oraz XII konferencji Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych na nowy termin 17-18 września 2020 roku.

Była to trudna decyzja, jednak tylko takie działanie uważamy w chwili obecnej za rozsądne i odpowiedzialne.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas nowego terminu - bez dalszych, niezależnych od nas przeszkód. O kolejnych ustaleniach będziemy informować w komunikatach oraz drogą e-mail.

Zarząd Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych

banerSKB
standardyII
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   

25 konferencja w Ciechocinku - październik 2019

Ciech 2019 info 695x330Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno - Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. - wydawca baz cenowych Sekocenbud serdecznie zaprasza do udziału w 25 Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Matryca ryzyk a wynagrodzenie wykonawcy w kontraktach budowlanych.waloryzacja narzędziem minimalizacji ryzyka inflacyjnego”, która odbędzie się w dniach 9-11 października 2019 roku w Ciechocinku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja.
Do 30 czerwca 2019 r. cena rabatowa w wysokości 762 zł (+VAT)
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencje jest niższa o 50 zł (rabat uwzględniony został w formularzu zgłoszeniowympdf). Formularz zgłoszeniowy bez rabatupdf.

OWEOB „Promocja” - serdecznie zaprasza Państwa do udziału w kolejnej edycji Rankingu Biur Kosztorysowych. Ranking daje wyjątkową szansę zaprezentowania każdego z biur świadczących usługi kosztorysowania, między innymi wśród kilkuset tysięcy użytkowników systemu baz cenowych SEKOCENBUD.
22 Ranking 695x330 v2
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja w zakładce RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH (ankietapdf)
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych