Galerie zdjęć  

   
VI Warsztaty kosztorysowe - Szczyrk 2013
VI Warsztaty kosztorysowe - Szczyrk 2013
   
standardyII
   
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   

30-lecie firmy "Promocja"

prom-1Przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w uroczystościach jubileuszu 30-lecia firmy „Promocja” członka wspierającego SKB - – wydawcy systemu informatorów cenowych dla budownictwa SEKOCENBUD.

Składamy serdeczne gratulacje!

pdfList gratulacyjny
pdfDyplom dla SKB
prom-2

Zaproszenie na Polski Kongres Zamawiających

Innowacyjne i efektywne zamówienia publiczne
Zapraszamy na „Polski Kongres Zamawiających”, pierwszą w Polsce konferencję poświęconą efektywności, jakości i innowacyjności zamówień publicznych.
Konferencja odbędzie się 19 czerwca 2017 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Organizatorem wydarzenia jest pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”. Partnerem strategicznym konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Zamówień Publicznych (PSZP) a partnerem merytorycznym Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML).
W programie organizatorzy przewidzieli bardzo ciekawe tematy związane z jakością wydatkowania pieniędzy publicznych. Panel nr 1 poświęcony jest zarządzaniu działem zakupów publicznych instytucji publicznej, w tym roli zakupów w tworzeniu wartości dodanej organizacji, czy modelom funkcjonowania jednostek zakupowych. Panelu nr 2 poświęcony będzie efektywności wydatkowania pieniędzy publicznych, w ramach którego omówione zostaną dobre praktyki i doświadczenia Stanów Zjednoczonych i Australii, zalety zastosowania grup zakupowych, czy korzyści wynikające ze stosowania metod agile w zamówieniach publicznych. Panel 3 poświęcony będzie nowym technologiom i innowacjom w zamówieniach publicznych, w tym nadchodzącej elektronizacji procesu zakupowego. Ostatni panel nr 4 zostanie poświęcony praktycznym warsztatom, w ramach których uczestnicy dowiedzą się jak stosować pozacenowe kryteria wyboru oferty, czy liczyć cykl życia produktu.
* * *
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie:
www.kongres-zamawiajacych.pl

Ranking biur kosztorysowych

RBK 2016Szanowni Państwo – właściciele biur kosztorysowania budowlanego!
W tym roku, już po raz dziewiętnasty zapraszamy Was do udziału w Rankingu Biur Kosztorysowych. Zawód kosztorysant wobec coraz większych oczekiwań rynku,
w szczególności w obszarze zamówień publicznych zyskuje na swej wartości. Kosztorysant to już nie tylko dobry program do kosztorysowania, ale doświadczenie i bogata wiedza techniczna, ekonomiczna i prawna.
Warto o tym mówić i właśnie Ranking daje taką możliwość i jest dowodem wciąż rozwijającego się rynku usług kosztorysowych.
Jak wskazują lata doświadczeń (już 18 lat) wyniki RBK są obserwowane zarówno przez inwestorów, jak i wykonawców robót oraz projektantów. To najważniejsze grupy zamawiających usługi kosztorysowe. Zatem uczestnictwo każdej z firm jest okazją do zaprezentowania swojego dorobku i potencjału.
Szczegółowe informacje i ankieta na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja w zakładce Ranking Biur Kosztorysowych.

Ranking Biur Kosztorysowych

Szanowni Państwo – właściciele biur kosztorysowania budowlanego!

Już po raz 18-ty Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych „Promocja” wydawca informacji i biuletynów o cenach w budownictwie SEKOCENBUD zaprasza do udziału w corocznym Rankingu Biur Kosztorysowych. Znaczenie tego konkursu trudno przecenić – jego wyniki są obserwowane przez inwestorów, wykonawców robót jak i projektantów. Jak wynika z naszego doświadczenia, dla zamawiających usługi kosztorysowe, firma biorąca udział w Rankingu zyskuje dodatkowy atut rzetelności i wiarygodności. Dlatego prezentacja każdej z firm uczestniczącej w rankingu jest tak ważna dla jej dalszej działalności.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie http://www.sekocenbud.pl/index.php?id=326#1040

Zapraszamy na szkolenie dla kandydatów na Rzeczoznawcę Kosztorysowego SKB

Informujemy, że trwa nabór chętnych na kurs dla kandydatów na Rzeczoznawcę Kosztorysowego SKB, który odbędzie się w maju 2015 r.
Sesje w dniach: I – 16 i 17.05.15, II- 23 i 24.05.15, III – 30 i 31.05.15
Lokalizacja: ul. Olesińska 21,
Są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy do składania dokumentów i przesłania zgłoszenia.
Dodatkowe informacje: biuro zarządu p. Beata Wilczyńska, tel. 22 826 15 67, kierownik kursu: Jerzy Frąckowiak
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych