Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
IV Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów – Warszawa
IV Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów – Warszawa
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00.

Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

XIX Konferencja Częstochowska

Z przyjemnością zapraszamy Państwa w imieniu organizatorów do udziału w Konferencji Częstochowskiej, która jest zaplanowana w dniach 6 i 7 listopada 2014 r.

Konferencja będzie poświęcona podwykonawstwu, w szczególności będą prezentowane praktyczne aspekty stosowania i oddziaływania uchwalonych przepisów dla zamawiających i wykonawców, a dyskusje i wymiana dotychczasowych doświadczeń między uczestnikami procesu inwestycji czyli zamawiającymi, wykonawcami i podwykonawcami jak również podwykonawcami świadczącymi dostawy i usługi to doskonała pomoc w codziennej pracy i podejmowaniu czasem bardzo trudnych decyzji.

Kosztorysanci - to często podwykonawcy biur projektów - miło nam poinformować o ofercie specjalnej dla członków Stowarzyszenia (600,00zł netto plus 23% VAT)- wystarczy mieć opłacone składki i zgłosić swój udział.

„PODWYKONAWSTWO NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA, UDZIELANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – PRZEPISY A PRAKTYKA"

Częstochowa 6-7 listopada 2014 r.

Komunikat nr 1>>pdf

Zgłoszenie>>pdf

Komunikat nr 2 (z dnia 19 lipca 2014 roku)>>pdf

   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych