Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
I Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów
I Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00.
Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

25 konferencja w Ciechocinku - październik 2019

Ciech 2019 info 695x330Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno - Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. - wydawca baz cenowych Sekocenbud serdecznie zaprasza do udziału w 25 Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Matryca ryzyk a wynagrodzenie wykonawcy w kontraktach budowlanych.waloryzacja narzędziem minimalizacji ryzyka inflacyjnego”, która odbędzie się w dniach 9-11 października 2019 roku w Ciechocinku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja.
Do 30 czerwca 2019 r. cena rabatowa w wysokości 762 zł (+VAT)
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencje jest niższa o 50 zł (rabat uwzględniony został w formularzu zgłoszeniowympdf). Formularz zgłoszeniowy bez rabatupdf.

OWEOB „Promocja” - serdecznie zaprasza Państwa do udziału w kolejnej edycji Rankingu Biur Kosztorysowych. Ranking daje wyjątkową szansę zaprezentowania każdego z biur świadczących usługi kosztorysowania, między innymi wśród kilkuset tysięcy użytkowników systemu baz cenowych SEKOCENBUD.
22 Ranking 695x330 v2
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl/konferencja w zakładce RANKING BIUR KOSZTORYSOWYCH (ankietapdf)
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych