Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
III Letnie Warsztaty dla kosztorysantów
III Letnie Warsztaty dla kosztorysantów
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00. W dniach 29.06-12.07.2020 r. Pani Beata Wilczyska przebywa na urlopie.

Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej oraz w trakcie urlopu Pani Beaty Wilczyskiej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

Balbina Kacprzyk członkiem Rady Zamówień Publicznych

Zarząd Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych z przyjemnością informuje, że długoletnia Prezes SKB Balbina Kacprzyk, z uwagi na szeroką wiedzę i doświadczenie w procedurach zamówień publicznych i kosztorysowaniu, została powołana w dniu 25 września 2019 r. do Rady Zamówień Publicznych, organu doradczo-opiniodawczego Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Stowarzyszenie, które w czasie dwóch minionych kadencji Pani Prezes umocniło się na rynku budowlanym, czuje się wyróżnione tym wyborem, tym bardziej, że kompetencje Rady są bardzo szerokie i do nich należy m.in. wyrażanie opinii w szczególnie istotnych sprawach systemu zamówień publicznych, opiniowanie projektów aktów normatywnych, opiniowanie rocznego sprawozdania Prezesa Urzędu o funkcjonowaniu systemu zamówień, a także ustalanie etyki zawodowej osób wykonujących zadania w systemie zamówień określone w ustawie Prawo zamówień publicznych.

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych gratuluje Pani Prezes nominacji i życzy wielu sukcesów w pracach na rzecz Rady zamówień publicznych mając przy tym nadzieję na dalszą, owocną współpracę w ramach Stowarzyszenia.
Skład Rady>>

rada-uzp-m
   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych