24 Konferencja w Ciechocinku - 2018

24 Konferencja w Ciechocinku - 2018

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno Organizacyjnych Budowlanych Promocja Sp. z o.o. – wydawca informacji i biuletynów SEKOCENBUD serdecznie zaprasza do udziału w 24 Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Wycena inwestycji budowlanych w zamówieniach publicznych. przesłanki waloryzacji ceny kontraktowej”, która odbędzie się w dniach 3-5 października 2018 roku w Ciechocinku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl w zakładce 24 Konferencja.
Do 30 czerwca 2018 r. cena rabatowa w wysokości 730 zł (+VAT)
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencje jest niższa o 50 zł
Cena za konferencję: 930 zł +23% VAT

W dniach 3-5 października w Ciechocinku odbyła się kolejna Konferencja naukowo-techniczna, organizowana przez Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych „Promocja”, wydawcę baz cenowych SEKOCENBUD. Temat tegorocznej 24-tej Konferencji „WYCENA INWESTYCJI BUDOWLANYCH W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH. PRZESŁANKI WALORYZACJI CENY KONTRAKTOWEJ” nawiązuje wprost do obecnej sytuacji na rynku budowlanym, w szczególności w kontraktach drogowych.

Pełna relacja:
http://www.raportsekocenbud.pl/artykul/n/pokaz/news/o-tym-mowiono-podczas-24-konferencji-naukowo-technicznej-w-ciechocinku/