I Kosztorysowe Warsztaty Zimowe - PODLASIE 2020 - Kosztorys niejedno ma imię – opracowania kosztowe od planowania do rozliczenia inwestycji

I Kosztorysowe Warsztaty Zimowe - PODLASIE 2020 - Kosztorys niejedno ma imię – opracowania kosztowe od planowania do rozliczenia inwestycji

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych i Oddział SKB w Białymstoku zapraszają na I Kosztorysowe Warsztaty Zimowe połączone z wyjazdem do Puszczy Białowieskiej, jakie odbędą się po raz pierwszy na wschodniej ścianie Polski. Tematyką przewodnią warsztatów będzie przybliżenie zagadnień związanych z opracowaniami kosztowymi na różnych etapach procesu budowlanego, zarówno na etapie planowania, realizacji, jak i rozliczenia inwestycji. W programie przewidziano również dyskusję problemową dotyczącą rodzajów kosztorysów i ich rola. Warsztaty prowadzone będą w formie prelekcji, połączonej z dyskusją, podczas której czynny udział będą brali wszyscy uczestnicy.
Referaty zostaną wygłoszone przez Rzeczoznawców Kosztorysowych SKB, biegłych sądowych z wieloletnim doświadczeniem i członków Zarządu SKB.
Zapisując się na warsztaty można będzie nabyć w promocyjnej cenie Polskie Standardy Kosztorysowania Robót Budowlanych – Wydanie II, SKB 2017 w cenie 40,00 zł/egzemplarz.

Miejsce warsztatów:
Zajazd Wrota Lasu, ul. Piłsudskiego 14 w Hajnówce k/Białowieży.

Termin warsztatów:
Rozpoczęcie: 17 stycznia 2020 r. (piątek) godz. 1530
Zakończenie: 18 stycznia 2020 r. (sobota) godz. 1400

Po zakończeniu warsztatów w dniu 19 stycznia 2020 r. (niedziela), przewidziano wyjazd do Puszczy Białowieskiej, po stronie białoruskiej.