WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

Pomagamy budować przyszłość!
WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. od 1994 roku oferuje klientom specjalistyczne oprogramowanie wspierające branże AECO. Ponadto wspieramy naszych klientów we wdrożeniach rozwiązań cyfrowych, oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne, kursy i szkolenia. Dodatkowo tworzymy i rozwijamy narzędzia, które wspierają pracę naszych klientów.

Na liście produktów sprzedawanych przez WSC znajduje się ponad 10 pozycji, w tym oprogramowanie Bluebeam Revu (Nemetschek Group), które powstało, aby spełniać potrzeby inżynierów przy analizie dokumentacji PDF. Służy m.in. do przedmiarowania i obmiarowania rysunków technicznych, tworzenia zestawień ilościowych materiałów budowlanych oraz automatycznej analizy różnic między wersjami dokumentacji PDF.
Obecnie na tym oprogramowaniu pracuje ponad 2 miliony osób, w ponad 130 krajach na całym świecie.

Dla bardziej wymagających Klientów, korzystających z technologii BIM mamy w swojej ofercie program Archicad (Nemetschek Group). Pozwala on tworzyć zestawienia materiałowe na bazie modelu 3D. Jest to aplikacja dająca wiele możliwości, szczególnie przy tworzeniu zestawień przygotowanych na poszczególne etapy inwestycji.

Warto podkreślić, że trzonem naszej firmy są ludzie pracujący w WSC od samego początku, czyli blisko 30 lat. Są to też nasi partnerzy, tworzący razem z nami ogólnopolską sieć sprzedawców. Razem tworzymy doświadczoną grupę ekspertów, którzy wpierają Klientów w obszarze efektywnego wykorzystywania narzędzi cyfrowych w budownictwie.