XIII Warsztaty kosztorysowe Zakopane 2019 - Szacowanie wartości zamówienia a rzeczywiste koszty budowy

XIII Warsztaty kosztorysowe Zakopane 2019 - Szacowanie wartości zamówienia a rzeczywiste koszty budowy

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych oraz Oddziały SKB w Krakowie, Bielsku-Białej i Gliwicach zapraszają na XIII Warsztaty kosztorysowe w Zakopanem. Tematyką przewodnią warsztatów będzie wskazanie rozbieżności pomiędzy szacowaniem wartości zamówienia a rzeczywistymi kosztami budowy w zamówieniach publicznych, prywatnych i kontaktach FIDIC przy dominującej pozycji wykonawcy. W programie przewidziano również dyskusję problemową dot. miejsca zysku i ryzyka oraz jego szacowania.
Warsztaty prowadzone będą w formie prelekcji, połączonej z dyskusją, podczas której czynny udział będą brać uczestnicy. Referaty wygłoszą Rzeczoznawcy kosztorysowi SKB, biegli sądowi z wieloletnim doświadczeniem i członkowie Zarządu SKB.
Zapisując się na warsztaty można będzie nabyć w promocyjnej cenie Polskie Standardy Kosztorysowania Robót Budowlanych – Wydanie II, SKB 2017 w cenie 40 zł/egzemplarz.
Miejsce warsztatów:
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne GEOVITA w Zakopanem ul. Wierchowa 4.
Termin warsztatów:
Rozpoczęcie: 20 września 2019 r. (piątek) godz. 15:30
Zakończenie: 21 września 2019 r. (sobota) godz. 14:30

Po raz kolejny, już XIII-ty , w dniach 20-21 września 2019 r , Oddziały Bielski oraz Małopolski Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych zorganizowały warsztaty kosztorysowe z wiodącym tematem –„Szacowanie wartości zamówienia a rzeczywiste koszty budowy”. Tradycyjnie odbyło się w Zakopanem w Centrum Konferencyjno- Rekreacyjnym GEOVITA, a zainteresowanie tematyką jak zwykle duże co potwierdza tak liczny udział kosztorysantów nawet z odległych części Polski a także osób niestowarzyszonych – (członkowie stowarzyszenia z Warszawy, Białegostoku). Łącznie udział wzięło 49 kosztorysantów.
Prelegenci – moderatorzy to Kol. Ryszard Jakubiec, Kol. Stanisław Moryc, Kol. Włodzimierz Cichewicz, Kol. Tomasz Pytkowski, Kol. Adam Hajda, Kol. Grzegorz Edelman (…)